img

Dbamy
o Twoje
serce

img

Dbamy
o Twoje
zdrowie

img

Dbamy
o Twój
wygląd

img

Dbamy
o Twój
uśmiech

img

Kardiologia

Kardiologia, EKG, Holter, Testy wysiłkowe, USG serca


img

Endoskopia i chirurgia

Gastroskopia, kolonoskopia, chirugia, usuwanie znamion

img

Madycyna estetyczna

Botoks, kwas hialurunowy, osocze bogatopłytkowe, peeling medyczny

img

Stomatologia

Leczenie zachowawcze, protetyka, leczenie dzieci, leczenie endodontyczne, diagnostyka radiologiczna

Klinika Zdrowia i Urody Endocard

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną znajdującą się w bardzo dogodnym miejscu Radomia. W skład naszego zespołu wchodzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy świadczą usługi medyczne na najwyższym poziomie. Mamy pełną świadomość, że dla współczesnego człowieka, zdrowie oraz czas stanowią najwyższe wartości bez których bardzo trudno w pełni realizować swoje plany oraz ambicje. W Endocard cały personel dobrze to rozumie dlatego terminy wszystkich badań i konsultacji staramy się dopasować do Państwa potrzeb czasowych, tak aby nikt nie musiał tracić cennego zdrowia i czasu w kolejkach przed gabinetami.

Nowoczesne wyposażenie

Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną salę do przeprowadzania kolonoskopii, gastroskopii oraz małych zabiegów chirurgicznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy również salę pozabiegową oraz cztery gabinety: kardiologii, stomatologii, medycyny estetycznej oraz kardiologii dziecięcej. Wszystkie wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

img
img
img

Budynek Endocard

Biała 47, 26-600 Radom
img

Najwyższy poziom obsługi

Endocard to nie tylko wspaniali specjaliści oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny, to również gustownie zaaranżowana recepcja, wygodne poczekalnie oraz przestronne i nowoczesne punkty sanitarne spełniające wysokie standardy estetyczne. Dodatkowo budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

img

Testy wysiłkowe

Bieżnia do testów wysiłkowych

Kardiologia

img

Bożena
Wrzosek

Kardiolog

uzyskała dyplom lekarski w 1981 roku w Akademii Medycznej w Krakowie. Pierwszy stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych uzyskała w 1985 roku, a drugi w 1992 roku. W 1995 roku otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii. Pracę zawodową rozpoczęła w Oddziale Wewnętrznym Pierwszym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Radomiu. W latach 2000- 2003 pełniła funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Kardiologicznego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, a od 2003 roku kieruje Oddziałem Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Praktykę prywatną prowadzi od 1992. Pod swoim kierunkiem wykształciła wielu lekarzy w dziedzinie chorób wewnętrznych i kardiologii. Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w sympozjach krajowych i zagranicznych oraz licznych kursach i szkoleniach kardiologicznych. Cieszy się dużym zaufaniem wśród pacjentów.

img

Specjaliści od serca

W klinice Endocard prowadzimy specjalistyczne leczenie schorzeń układu krążenia oraz kompleksową, diagnostykę kardiologiczną. Aby zapewnić naszym pacjentom wysoki standard świadczonych usług medycznych stosujemy najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny: aparat i holter EKG, holter ciśnienia, bieżnia do prób wysiłkowych.

Specjalistyczne porady z zakresu kardiologi

Próby wysiłkowe EKG na bieżni ruchomej

holter EKG - 24 godzinne monitorowanie ekg

12-kanałowy holter EKG nowość

Holter ciśnieniowy (RR)

USG serca z obrazowaniem kolorowym dopplerem

EKG spoczynkowe

Endoskopia i chirurgia

img

Grzegorz
Wrzosek

Chirurg

uzyskał dyplom lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1982 roku. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej otrzymał w 1993 roku. Od 1983 roku pracuje w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym w Oddziale Chirurgii Ogólnej, a od 1998 roku także w Pracowni Endoskopowej wspomnianego szpitala. Posiada certyfikat Zarządu Sekcji Chirurgii Endoskopowej Tawarzystwa Chirurgów Polskich uprawniający do wykonywania procedur endoskopowych w zakresie endoskopii diagnostycznej i operacyjnej przewodu pokarmowego. Dopełnieniem jego wiedzy, którą nieustannie poszerza, jest udział w konferencjach krajowych i zagranicznych.

img

Endoskopia i chirurgia

Chirurgia to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym. Dana dziedzina oprócz chirurgii zabiegowej wyróżnia szeroki zakres chirurgii zachowawczej. Obecnie lekarze chirurdzy oprócz powszechnie znanego skalepala mogą sięgać po najbardziej zaawansowane narzędzia diagnostyczno-lecznicze jakimi są endoskopy. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie wielu badań oraz zabiegów chirurgicznych bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych operacji. Badania endoskopowe polegają na wprowadzaniu do wnętrza ciała pacjenta sondy endoskopu. Endoskopia, oprócz oglądania wnętrza narządów, umożliwia również wykonywanie takich operacji jak: polipektomię, papillotomię, appendektomię, cholecystektomię. W Endocard dzięki wiedzy i doświadczeniu doktora Grzegorza Wrzoska wszystkie zabiegi z zakresu endoskopii wykonywane są z wielką starannością i na najwyższym poziomie. Wykonujemy również małe zabiegi chirurgiczne polegające na: wycinaniu znamion, tłuszczaków i kaszaków, usuwanie wrośniętych paznokci i włókniaków. W Endocard endoskopy wykorzystywane są w szerokim zakresie dzięki temu takie zabiegi jak wziernikowanie żołądka, badanie całego jelita grubego czy też wykonanie polipektomi są dostępne dla naszych Pacjentów.

Konsultacja chirurgiczna

Gastroskopia

Kolonoskopia

Usuwanie znamion, tłuszczaków i kaszaków

Usuwanie wrośniętych paznokci

Stomatologia

img

Magdalena
Wrzosek-Nowak

Stomatolog

studia ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku lekarsko-dentystycznym. W trakcie studiów fascynowała ją chirurgia stomatologiczna. Doskonali swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

img

Stomatologia

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych. W Endocard pomożemy Ci kompleksowo pozbyć się próchnicy, parodontozy, usunąć zniszczone zęby oraz w pełni zadbać o twój zdrowy, biały uśmiech.
W imieniu Pani lek. stomatolog Magdaleny Wrzosek-Nowak zapraszamy wszystkich, którzy chcą profesjonalnie leczyć, bądź też upiększyć swój uśmiech w przyjaznym miejscu i miłej atmosferze.

Profilaktyka

Stomatologia dziecięca

Endodoncja mikroskopowa

Periodontologia

Stomatologia zachowawcza

Protetyka

Wybielanie zębów

Diagnostyka radiologiczna

Medycyna estetyczna

img

Katarzyna
Bornikowska

Medycyna estetyczna

studia ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku lekarskim. Od 04.2015 roku specjalizuje się w zakresie endokrynologii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. W 2016 uzyskała dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku „Medycyna estetyczna” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W okresie 06.2016-12.2016r odbywała praktyki z medycyny estetycznej w Klinice Estell w Warszawie. Pani Katarzyna ukończyła wiele kursów w tym:

Kurs z medycyny estetycznej „Działanie toksyny botulinowej typu A w profilaktyce zmarszczek mimicznych twarzy.”

Kurs z medycyny estetycznej „Wypełniacze poziom zaawansowany” zorganizowanym przez Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine

i wiele innych.

img

Dbamy
o Twój
wygląd

img

Dbamy
o Twój
pełny uśmiech

img

Dbamy
o Twoją
jędrną skórę

img

Dbamy
o Twoją
gładką cerę

img

Botoks

Likwidacji zmarszczek, modelowania twarzy, leczenie nadpotliwości

img

Kwas hialurunowy

Powiększanie i modelowanie ust, likwidacja zmarszczek, unoszenie brwi

img

Osocze bogatopłytkowe

Odmładzanie i regeneracji komórek skóry, redukcja wypadania włosów

img

Peeling medyczny

Leczenie trądziku, likwidacja przebarwień, profilaktyka przeciwstarzeniowa

img

Piękno i zdrowie od zawsze szły w parze, jednak aby wyglądać i czuć się doskonale często nie wystarczą codzienna pielęgnacja i zabiegi kosmetyczne.Endocard pomoże Tobie cofnąć czas, poprawić niedociągnięcia natury, zadbać o zdrowy i młody wygląd skóry. Naszą misją od lat jest spełnianie marzeń naszych pacjentów z zakresu piękna i komfortu życia codziennego. W naszej klinice wykonujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej z użyciem certyfikowanych materiałów w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług przy zachowaniu przyjaznej atmosfery. Odpowiedzialną za piękno naszych pacjentów jest lek. med. Katarzyna Bornikowska - jedna z nielicznych w regionie absolwentek “Medycyny Estetycznej” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Toksyna botulinowa - usuwanie zmarszczek

Powiększanie oraz modelowanie ust kwasem hialuronowym

Usieciowiony kwas hialuronowy

Osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia skóry twarzy i głowy

Lifting wolumetryczny

Cennik usług

Szczegółowe ceny wszystkich dostępnych zabiegów dostępne są poniżej. W przypadku zabiegów stomatologicznych oraz medycyny estetycznej ceny mogą być dostosowywane indywidualnie i dokładnie uzgadniane podczas wizyty w klinice.

Kardiologia

W Endocard większość lekarzy posiada wieloletnie doświadczenie, stanowią stały i bardzo dobrze dobrany zespół. O ich fachowości i trosce o chorego świadczyć może wciąż rosnąca liczba pacjentów.

Chirurgia i endoskopia

W Endocard większość lekarzy posiada wieloletnie doświadczenie, stanowią stały i bardzo dobrze dobrany zespół. O ich fachowości i trosce o chorego świadczyć może wciąż rosnąca liczba pacjentów.

Stomatologia

Klinika Endocard jest placówką prywatną, która powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy.

Medycyna estetyczna

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarza specjalistę z zakresu medycyny estetycznej, posiadacza licznych certyfikatów i odbytych kursów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu medycyny estetycznej. Skorzystaj z korekcji zmarszczek, modelowania ust oraz wielu innych.

arrow
1 / 4
arrow

Artykuły / Aktualności

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami związanymi z działalnością Kliniki Endocard oraz artykułami naszych lekarzy specjalistów.

Jak nas znaleźć

Klinika Zdrowia i Urody Endocard. Serdecznie zapraszamy.

Adres

ul. Biała 47

26-600 Radom

Telefon
Endoskopia/Chirurgia/Kardiologia +48 331 17 50
Stomatologia +48 537 609 006
Medycyna estetyczna +48 600 676 620
Godziny otwarcia

Kardiologia

poniedziałek - czwartek : od 15.00 do 20.00


Stomatologia

poniedziałek i piątek od 9.00 do 20.00

wtorek, środa i czwartek od 16.00 do 20.00


Chirurgia i endoskopia

sobota : od 9.00 do 17.00


Medycyna estetyczna

sobota : od 9.00 do 19.00